„Dziennik z podróży małych i dużych” — konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
14 września 2018

Przypominamy, że już tylko do 14 września czekamy na Wasze prace w konkursie na dziennik z podróży wakacyjnych. Na zwycięzców czekają gadżety niezbędne do kolejnych podróży: tablet, kamera sportowa i głośnik bluetooth.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach serdecznie zaprasza uczniów klas 4–7 szkół podstawowych z powiatu gorlickiego na wakacyjny konkurs. Zadaniem Uczestników jest stworzenie autorskiego dziennika z wakacyjnych podróży, poprzez który zaprezentują wspomnienia z letnich wakacji. Forma, objętość czy technika wykonania dziennika jest dowolna. Podczas oceny prac konkursowych będą brane pod uwagę walory estetyczne i artystyczne, poprawność językowa oraz oryginalność zgłaszanej pracy.

Wypełnione dzienniki z podróży należy dostarczyć do MBP w Gorlicach osobiście lub przesłać pocztą do 14 września 2018 r. do godz. 16.00 z dopiskiem „Konkurs”.

W Konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Laureat I miejsca otrzyma tablet, laureat II miejsca kamerę sportową, natomiast laureat III miejsca głośnik bluetooth. Wszyscy Uczestnicy otrzymają upominki, dyplomy oraz gadżety biblioteczne.

 

Wszystkich zainteresowanych lub wahających się, czy warto wziąć udział w Konkursie zapraszamy na warsztaty artystyczne „Dziennik z podróży małych i dużych”, które odbędą się dnia 29 czerwca 2018 r. (piątek) o godz. 11:00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach (zajęcia są bezpłatne, obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona).

Zgłoszenia do udziału w warsztatach „Dziennik z podróży małych i dużych” są przyjmowane do dnia 18 czerwca 2018 r. (poniedziałek) osobiście w Czytelni Głównej MBP w Gorlicach albo telefonicznie (18 352 19 62) bądź drogą e-mailową (korekta.mbpgorlice@gmail.com) — w temacie wiadomości prosimy napisać: „Dziennik z podróży małych i dużych”, w treści e-maila natomiast swoje dane (imię, nazwisko, klasa, szkoła oraz numer telefonu). Udział w warsztatach jest dobrowolny i nie jest warunkiem, by wziąć udział w Konkursie na dziennik z podróży wakacyjnej.

 

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach i konkursie są proszone o wypełnienie zgody na wykorzystanie wizerunku i przetwarzanie danych osobowych oraz dostarczenie jej do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach.

Szczegóły Konkursu oraz informacje o warsztatach znajdują się w Regulaminie. Dodatkowych informacji udziela pracownik Czytelni Głównej MBP — Judyta Rosin (tel.: 18 352 19 62).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi nie później niż do 5 października 2018 r.

Serdecznie zapraszamy!

  1. Regulamin konkursu (pdf).
  2. Zgoda na wykorzystanie wizerunku (pdf).

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Afisz

    Afisz