Spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem - Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela

Spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem

17 października 2019

Zapraszamy na spotkanie z Wojciechem Chmielarzem — autorem m.in. cyklu kryminalnego o komisarzu Jakubie Mortce. Spotkanie odbędzie się 17 października o godz. 18.00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach.   

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zaprasza na spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem — pisarzem, dziennikarzem, laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru za powieść pt. Przejęcie i Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru w 2019 r., zdobywcą Grand Prix Warszawskiego Festiwalu Kryminału w 2019 r. oraz Złotego Pocisku w 2019 r. za książkę pt. Żmijowisko. Spotkanie odbędzie się 17 października 2019 (czwartek) o godz. 18.00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach.

Plakat

Wojciech Chmielarz — pisarz, dziennikarz, publikował m. in w: „Pulsie biznesu'”, „Nowej Fantastyce” i „Polityce”. Były redaktor naczelny serwisu internetowego niwserwis.pl, zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej, terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego. Uznawany za jednego z najbardziej obiecujących pisarzy kryminalnych młodego pokolenia. Autor m.in. cyklu powieści o komisarzu Jakubie Mortce: Podpalacz, Farma lalek, Przejęcie, Osiedle marzeń i Cienie oraz thrillera psychologicznego pt. Żmijowisko W 2019 r. nakładem wydawnictwa Marginesy ukazała się jego najnowsza książka pt. Rana. W publikacjach Wojciecha Chmielarza „kryminalna część historii to tylko pretekst, by o samych ludziach powiedzieć coś więcej. By zastanowić się nie »kto«, a »dlaczego«”.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Baner

    Baner

  • Powiększ zdjęcie Plakat

    Plakat