„Mała książka — wielki człowiek” — zapraszamy po wyprawki czytelnicze - Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela

„Mała książka — wielki człowiek” — zapraszamy po wyprawki czytelnicze

9 stycznia 2020

Zapraszamy kolejnych małych-wielkich czytelników po odbiór wyprawek książkowych w rytmie piosenki Mietka Szcześniaka!

Kampania „Mała książka – wielki człowiek" to dla dzieci i ich rodziców zaproszenie do świata literatury z pięknie wydaną i mądrą książką, to także okazja do odwiedzenia biblioteki i zapoznania się z jej ofertą, po to, by wracać tam jak najczęściej. Dla bibliotekarzy to natomiast możliwość na pozyskanie nowych i wiernych czytelników.

W wyprawce dzieci otrzymają także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece Mały Czytelnik dostanie naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem, potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice i opiekunowie – przygotowana dla nich broszura informacyjna „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Wyprawki czytelnicze dla dzieci w wieku przedszkolnym można odbierać w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży oraz w filii Magdalena i w filii Zawodzie.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie „Mała książka — wielki człowiek” — piosenka

    „Mała książka — wielki człowiek” — piosenka