5. Festiwal im. Zygmunta Haupta

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Już dziś zapraszamy na 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta, który jest planowany w terminie 26–29 września 2019. Chociaż na zapowiedzi programowe jest jeszcze za wcześnie, mamy nadzieję, że doświadczenie ostatniej, jeszcze świeżej we wspomnieniu edycji skłoni naszych widzów, by od razu zarezerwować ten czas w kalendarzach.

A wszystkich tęskniących za festiwalową atmosferą zachęcamy do wysłuchania AUDYCJI Radia Kraków, w której o Zygmuncie Haupcie i gorlickim święcie literatury opowiadają: Andrzej Stasiuk, Wojciech Bonowicz, prof. Aleksander Madyda i Monika Stopczyk. Gościem programu była także Urszula Zajączkowska — biorąca udział w tegorocznym Festiwalu poetka i botaniczka, laureatka Nagrody Fundacji im. Kościelskich.

Artykuły

5. Festiwal im. Zygmunta Haupta — 113 procent sukcesu

Przejdź do - 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta — 113 procent sukcesu

Z ogromną przyjemnością możemy już poinformować, że nasza kampania crowdfundingowa zakończyła się sukcesem. Zebrana kwota 30 737 zł to dokładnie 113% sukcesu! 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta odbędzie się dzięki Waszym wpłatom, których było aż 224.  

Czytaj więcej o: 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta — 113 procent sukcesu

5. Festiwal im. Zygmunta Haupta — sukces zbiórki na wspieram.to!

Przejdź do - 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta — sukces zbiórki na wspieram.to!

Z radością informujemy, że zbiórka społeczna przygotowana po to, aby wesprzeć tegoroczny Festiwal im. Zygmunta Haupta osiągnęła 100% minimalnej, zaplanowanej kwoty pozwalającej zorganizować Festiwal.

Czytaj więcej o: 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta — sukces zbiórki na wspieram.to!

5. Festiwal im. Zygmunta Haupta — wspieram to!

Przejdź do - 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta — wspieram to!

Właśnie rozpoczęła się kampania crowdfundingowa, którą prowadzimy przez portal wspieram.to. Na wszystkich, którzy wesprą nasz projekt czekają atrakcyjne nagrody. Zrealizuj z nami pierwszy, mały jubileusz Festiwalu im. Zygmunta Haupta!

Czytaj więcej o: 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta — wspieram to!