Koduj_Pro

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Plakat

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach jest jedną z bibliotek biorących udział w projekcie Koduj_Pro, pozwalającym bezpłatnie wypożyczać użytkownikom biblioteki dostęp do kursów programowania w językach Python  i SQL. Kursy realizowane są poprzez platformę Liga Niezwykłych Umysłów stworzoną przez polską firmę Soft Power z Wrocławia. Projekt odbywa się przy współpracy Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W ramach projektu, na okres 12 miesięcy, biblioteka otrzyma dwie nieodpłatne licencje obejmujące kurs podstaw programowania, udostępniane chętnym użytkownikom na okres trzech tygodni.

Wprowadzenie do platformy LNU

Jak nauczyć się programowania w C++, Javie lub SQL z platformą LNU?

Platforma LNU: https://www.lnu.org.pl/, stworzona przez Soft Power sp. z o.o., jest profesjonalnym narzędziem do nauki programowania, nagrodzonym złotym medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich EDUTEC 2020. Zawiera kursy programowania i obsługi baz danych w językach C++, Python, Java i SQL. Dzięki zawartej w niej wiedzy, automatycznej i natychmiastowej ocenie rozwiązań użytkowników oraz dostępie do pomocy konsultantów, umożliwia samodzielną naukę programowania od podstaw, a także wspomaga prowadzenie zajęć stacjonarnych oraz zajęć prowadzonych online z tego zakresu. 

Artykuły

Koduj_Pro, czyli nauka programowania w domu

Przejdź do - Koduj_Pro, czyli nauka programowania w domu

Chcesz w te wakacje nauczyć się programowania? Wypożycz z naszej biblioteki bezpłatny dostęp do platformy Liga Niezwykłych Umysłów i weź udział w kursie języka Python i SQL!

Czytaj więcej o: Koduj_Pro, czyli nauka programowania w domu