Podsumowanie projektu „O finansach… w bibliotece”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 października 2018

Dnia 25 września 2018 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach odbyło się ostatnie, podsumowujące spotkanie w ramach projektu „O finansach… w bibliotece”. Naszym gościem był dr Wojciech Momot — koordynator projektu oraz opiekun regionalny z ramienia Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Projekt „O finansach… w bibliotece” był skierowany do osób w wieku 50+ i miał ma na celu wzrost wiedzy ekonomicznej oraz zwiększenie umiejętności korzystania z nowoczesnych produktów i usług finansowych przy wykorzystaniu nowych technologii. Jego realizatorami była Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Narodowy Bank Polski. W maju, czerwcu i wrześniu uczestnicy projektu mogli korzystać z kursu e-learingowego, który przybliżył im podstawowe zagadnienia ekonomiczne, poruszając takie zagadnienia jak: zarządzanie budżetem domowym, zakupy przez Internet, wybór banku, zakładanie lokat, wyliczanie rat kredytu czy oszczędzanie.

Wszystkim uczestnikom projektu serdecznie dziękujemy za aktywny udział w spotkaniach i zaangażowanie w zajęcia oraz gratulujemy nabycia nowej wiedzy i umiejętności.

	spotkanie w ramach projektu O finansach w bibliotece edycja 5		sala z seniorami na zajeciach		kilkoro seniorów w Sali pod sową na zajęciach		prowadzący prezentuje grupie seniorów oferte kredytu z RRSO  1410%		Seniorzy ogladaja filmik ze strony nbportal.pl		wspolne rozwiązywanie testów		Seniorzy ogladaja filmik ze strony nbportal.pl		zajęcia w ramch projektu o finansach w bibliotece		seniorzy rozwiazuja testy na komputerach		prowadzący spotkania pracownicy MBP w Gorlicach		dr Wojciech Momot wraz z prowadzacymi		urocczyste wreczanie certyfikatów		urocczyste wreczanie certyfikatów		urocczyste wreczanie certyfikatów		urocczyste wreczanie certyfikatów		dla każdego był upominek		zakończenie projektu