Newsletter

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
Aby otrzymywać newsletter, należy poniżej wpisać adres e-mail, na jaki ma być wysyłany. W newsletterze zawiadamiamy o najważniejszych imprezach kulturalnych, mających się odbyć w najbliższym czasie, a także o najciekawszych wydarzeniach, jakie odbyły się ostatnio w Bibliotece.
Z subskrypcji można w każdej chwili zrezygnować — wystarczy ze swojego adresu wysłać wiadomość o rezygnacji na adres Biblioteki lub kliknąć „odpowiedz” w otrzymanym newsletterze i w treści wpisać „rezygnuję”.

Podaj swój adres e-mail:

Klikając „zapisz się”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: DzU z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zmianami) przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Stanisława Gabryela w Gorlicach (38-300 Gorlice, ul. Jagiełły 1) na potrzeby wysyłania elektronicznego newslettera. Dane będą wykorzystane wyłącznie do przekazywania informacji na temat działań MBP w Gorlicach i nie zostaną udostępnione podmiotom trzecim. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.