„Świat w mediach” — spotkanie tematyczne z Marcinem Żyłą i Anną Wilczyńską

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
21 listopada 2018

Zapraszamy na spotkanie tematyczne z Marcinem Żyłą i Anną Wilczyńską, które odbędzie się 21 listopada 2018 r. (środa) o godz. 18.00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach oraz Galicyjska Fundacja Rozwój i Edukacja zapraszają na spotkanie tematyczne z Marcinem Żyłą i Anną Wilczyńską

„Świat w mediach — jak budujemy obraz świata na podstawie obrazów i wiadomości w mediach”. Spotkanie odbędzie się 21 listopada 2018 r. (środa) o godz. 18.00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach.

Marcin Żyła — dziennikarz, zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika Powszechnego”. Od początku europejskiego kryzysu migracyjnego w 2014 r. zajmuje się głównie tematyką związaną z uchodźcami i migrantami. Wiele jego ostatnich korespondencji i analiz dotyczy sytuacji humanitarnej na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Anna Wilczyńska — arabistka, podróżniczka, reporterka. Autorka bloga Islamista, na którym dzieli się wiedzą i wiadomościami ze świata islamu. Współpracuje z Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć w Krakowie.

 Plakat

Projekt jest realizowany przez Galicyjską Fundację Rozwój i Edukacja i współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat

    Plakat