Spotkanie z Dariuszem Bohatkiewiczem

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
14 czerwca 2019

Zapraszamy na drugie spotkanie w ramach projektu „Non fiction — spotkania z mistrzami reportażu”! Tym razem naszym gościem będzie Dariusz Bohatkiewicz.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zaprasza na spotkanie z Dariuszem Bohatkiewiczem, które odbędzie się 14 czerwca (piątek) 2019 r. o godz. 17.00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach.

Dariusz Bohatkiewicz — dziennikarz, urodzony w Gorlicach, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Kromera, pracował w Radiu Plus, RMF FM, telewizji TVN i TV Puls. Relacjonował dla Telewizji Polskiej wydarzenia z Iraku po zajęciu kraju przez USA i siły sojusznicze. W latach 2006–2007 pracował dla Panoramy w TVP 2. Następnie w latach 2007–2013 był reporterem Wiadomości w TVP 1. Obecnie prowadzi cykliczny Magazyn Kryminalny 997 oraz relacjonuje ważne wydarzenia z Wielkiej Brytanii i Francji.

Termin i godzina spotkania mogą ulec zmianie.

Projekt „Non fiction — spotkania z mistrzami reportażu” został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat

    Plakat