Spotkanie autorskie z Jackiem Hugo-Baderem

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 listopada 2019

Zapraszamy na piąte spotkanie w ramach projektu „Non fiction — spotkania z mistrzami reportażu”! Tym razem naszym gościem będzie Jacek Hugo-Bader. Spotkanie odbędzie się 6 listopada 2019 (środa) o godz. 10.00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach zaprasza na spotkanie z Jackiem Hugo-Baderem, które odbędzie się 6 listopada 2019 (środa) o godz. 10.00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Marchwica. 

Plakat

Jacek Hugo-Bader — pisarz i reporter. Specjalizuje się w reportażach z Rosji i byłych republik sowieckich. Na rowerze przemierzył całą Azję Środkową, pustynię Gobi, Chiny i Tybet. Przepłynął kajakiem jezioro Bajkał. W zimie 2007 roku samotnie odbył podróż samochodową z Moskwy do Władywostoku, a trzy lata później autostopem podróżował przez Kołymę z Magadanu do Jakucka. W 2013 roku wziął udział w wyprawie na Broad Peak w górach Karakorum. Jest autorem książek: W rajskiej dolinie wśród zielska, Biała gorączka, Dzienniki kołymskie, Długi film o miłości, Powrót na Broad Peak, Audyt.

Podczas spotkania Księgarnia Mieszko będzie prowadzić sprzedaż książek autorstwa Jacka Hugo-Badera.

Projekt „Non fiction — spotkania z mistrzami reportażu” został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Baner

    Baner

  • Powiększ zdjęcie Plakat

    Plakat