Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek — relacja

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 września 2023

W ostatni dzień lata do naszej biblioteki przybyła Agnieszka Frączek — znana i uwielbiana przez dzieci autorka licznych tomików wierszy i opowiadań.

Nasza gościni w dużym, kolorowym worku przywiozła ze sobą książki swojego autorstwa. Z wielką pasją opowiadała dzieciom z Miejskich Przedszkoli nr 1 i nr 5 w Gorlicach o swojej pracy i opisanych przez nią historiach, które albo najpierw powstały w jej głowie, albo wydarzyły się naprawdę. Zapraszając do siebie kilkoro dzieci wyjaśniła, ile osób, instytucji i firm musi być zaangażowanych w to, aby czytelnik mógł dostać do ręki interesującą i ciekawą dla niego publikację. Autorka przeczytała maluchom kilka swoich wierszy z najnowszych tomików. Chętnie odpowiadała na pytania, rozdawała autografy i pozowała do zdjęć. Niewątpliwie to literackie spotkanie przypadło do gustu przedszkolakom. Mamy nadzieję, że jeszcze długo będą je miło wspominać, zaczytując się w książkach zakupionych w czasie spotkania.

Spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek odbyło się w ramach projektu „Czytanie — jestem na tak!” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Przedszkolaki podążają na spotkanie.jpg Powitanie autorki.jpg Książki Agnieszki Frączek .jpg Mali goście na spotkaniu autorskim.jpg Autorka podpisuje biblioteczne ksiażki .jpg Grupa na spotkaniu z Agnieszką Frączek.jpg autorka czyta fragment swojej książki.jpg Autorka prezentuje swoje książki.jpg Autorka czyta fragment swojej książki .jpg Autorka zaprasza dzieci do zabawy .jpg Agnieszka Frączek z przyszłymi wydawcami .jpg Autorka rozdaje autografy .jpg Grupy z Przedszkola nr 1 w Gorlicach .jpg Autorka dostaje upominek od przedszkolaków .jpg

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Grupa przedszkolaków z Przedszkola nr 5 w Gorlicach

    Grupa przedszkolaków z Przedszkola nr 5 w Gorlicach