Dwudzieste piąte spotkanie Klubu Małego Czytelnika

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 maja 2016

„Wszystkie dzieci na całym świecie są takie same, lubią skakać na jednej nodze i lubią zanudzać mamę”. I wszystkie uwielbiają się bawić. Dziecięcy świat to przestrzeń oraz czas wypełniony zabawą. Ale w co się bawić?

Jak zabawa, to muszą być i zabawki. „Zabawek mam wiele, są to moi przyjaciele”. Z ich pomocą dzieci uczą się, miło spędzają czas oraz rozwijają wyobraźnię. Chyba każdy z nas miał w dzieciństwie swoją ulubioną zabawkę, ukochanego misia bądź lalkę, z którą niechętnie się rozstawał. Ostatnie spotkanie Klubu Małego Czytelnika upłynęło pod znakiem wesołej zabawy. Nasi mali Klubowicze przynieśli swoje ulubione zabawki, przede wszystkim lalki i klocki, bowiem tym razem to oni wybrali nietypowe święto — Dzień Zabawek. Dzieci opowiadały, czym najbardziej lubią się bawić oraz zamieniały się w swoje ulubione zabawki. Były też projektantami i wykonały papierowego pajacyka.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które się odbędzie 9 czerwca 2016 r. o godz. 16.00, tradycyjnie w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży. A co będziemy robić na następnych zajęciach? Niespodzianka. Do zobaczenia!

maluchy słuchają wiersza o zabawkach kolejne spotkanie Klubu Małego Czytelnika Kornelia opowiada o swojej ulubionej lalce Michałek opowiada o swojej ulubionej zabawce zabawa — jaką zabawką jestem? Klubowicze i ich zabawki mali projektanci w akcji dzieci tworzą papierowe pajacyki efekty ich pracy zabawa czyli to, co dzieci lubią najbardziej