O Festiwalu im. Zygmunta Haupta na Targach Książki w Krakowie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 października 2017

Podczas 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie będziemy mówić o gorlickim festiwalu literackim.

21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie jak zawsze są okazją do najintensywniejszego zetknięcia się z rynkiem wydawniczym — tak rodzimym, jak i zagranicznym. Także od wielu lat bibliotekarze Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach oraz ich koleżanki i koledzy po fachu pracujący w bibliotekach rozsianych w powiecie odwiedzają Kraków, by zdobyć nowości, które będą mogli oddać w ręce swoich czytelników.

Targi Książki to także ogrom wydarzeń towarzyszących przybliżających wszystkim gościom — związanym z branżą lub nie — świat literatury, księgarstwa, bibliotekarstwa i wydawnictw. W piątek 27 października 2017 r., w drugi dzień Targów, tematem jednego z paneli dyskusyjnych będą duże festiwale literackie organizowane w małych miejscowościach w Polsce. Podczas rozmowy zostaną omówione wydarzenia, takie jak: Rabka Festival w Rabce-Zdroju, Festiwal Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie, coroczna gala Nagród Fundacji im. Kościelskich w Miłosławiu oraz gorlicki Festiwal im. Zygmunta Haupta, o którym opowie Joanna Kalisz-Dziki — Dyrektor MBP w Gorlicach.

Serdecznie zapraszamy na 21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 26–29 października 2017 r. Szczegółowy plan Targów znajdziecie na www.ksiazka.krakow.pl.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Logo 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie

    Logo 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie