Forum Edukacji Kulturowej SYNAPSY 2017

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 listopada 2017

Kolejne spotkanie w ramach programu SYNAPSY

 

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają nauczycieli i animatorów kultury, pedagogów, artystów, aktywistów społecznych, liderów kultury do udziału w Forum Edukacji Kulturowej SYNAPSY 2017, które odbędzie się 15 listopada 2017 r. w godz. 10.00–16.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Forum to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i umiejętności, a także nawiązania współpracy z innymi instytucjami oraz kolektywami zainteresowanymi tworzeniem aktywnej sieci wsparcia dla rozwoju edukacji kulturowej.

Udział w forum i warsztatach jest bezpłatny. Obowiązuje jednak rejestracja, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja rozpoczyna się 25 października 2017 r. o godz. 10.00, kończy się 13 listopada 2017 r. o godz. 12.00 (liczba miejsc ograniczona). Forum Edukacji Kulturowej SYNAPSY 2017 jest objęte patronatem Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Szczegółowe informacje znajdziecie na http://synapsy.malopolska.pl/forum/.

SYNAPSY — program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce jest realizowany przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.

Spotkajmy się w Nowym Targu! Połączmy siły!

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Synapsy plakat

    Synapsy plakat