Bibliotekarze polecają książki na kwiecień 2024

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
29 marca 2024

 

październik

KWIECIEŃ

 

Anna Nigborowicz poleca publikację pt. Feluś i Gucio się nie nudzą, autorstwa Katarzyny Kozłowskiej. Lektura przeznaczona dla młodszych czytelników, zaprasza ich do wspólnej, kreatywnej zabawy.

Alicja Witkowska poleca Świat zwierząt: interaktywna mówiąca książka, której autorem jest Stanislav Němec. Publikacja z serii Czytaj z Albikiem przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym, które nie potrafią jeszcze czytać, a także dla dzieci w wieku szkolnym, które chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Jolanta Stawiarska poleca książkę pt. Zapomniane niedziele. Jest to powieściowy debiut autorki, Valérie Perrin. Wzruszająca i pełna humoru opowieść o dramatycznej miłości oraz przyjaźni, która łączy pokolenia.

Agnieszka Hebda poleca książkę pt. Cmentarze z I wojny światowej w Górach Hańczowskich i Paśmie Magurskim: przewodnik po cmentarzach z I wojny światowej w Gminie Uście Gorlickie. Jest to najnowsza publikacja gorlickiego regionalisty, Andrzeja Piecucha.

Ewa Tempińska poleca thriller psychologiczny pt. Wyspy białego słońca. Książka stanowi pierwszy tom serii Baldur, autorstwa Bereniki Lenard i Piotra Mikołajczaka.

Natalia Karasińska poleca książkę pt. Malarka wiosennych łąk, autorstwa Joanny Szarańskiej. Jest to idealna powieść, która umili coraz dłuższe wiosenne wieczory.

Katarzyna Marchwica poleca książkę pt. Schronisko, które przetrwało. Jest to drugi tom z serii powieści poświęconych Karkonoszom, autorstwa Sławomira Gortycha.

Barbara Szczepanik poleca poradnik pt. Chorzy ze stresu: problemy psychosomatyczne. Autorka publikacji, Ewa Kempisty-Jeznach w publikacji pogłębia analizę związku psyche z somą, rozbudowując go o cerebrum, czyli mózg.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Baner

    Baner