Regulamin 6. Festiwalu im. Zygmunta Haupta i informacja o transmisjach

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 września 2020

W dniach 23–27 września spotkamy się w Gorlicach podczas 6. Festiwalu im. Zygmunta Haupta. Wszystkich widzów i przyjaciół Festiwalu zachęcamy do zapoznania się z informacjami organizatorów.

Jest już dostępny REGULAMIN FESTIWALU. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią. Regulamin określa warunki udziału w naszym wydarzeniu, w szczególności zasady bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem COVID-19. Regulamin jest dostępny w zakładce POBIERZ, pod adresem: www.bit.ly/haupt2020-regulamin.

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY

 • Spotkania będą odbywały się w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury.
 • Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny. Nie prowadzimy rezerwacji miejsc.
 • Do dyspozycji widzów będzie nie więcej niż 50% liczby miejsc (150 miejsc).
 • Miejsca niedostępne dla publiczności będą stosownie oznakowane.
 • Widzowie zobowiązani są do poruszania się na terenie GCK-u zgodnie z przygotowanymi przez nas oznaczeniami oraz z zachowaniem dystansu społecznego min. 1,5 m.
 • Widzowie wyrażają zgodę na bezdotykowy pomiar temperatury, a przed wejściem na teren Festiwalu zobowiązani są do dezynfekcji dłoni (zapewniamy płyny dezynfekcyjne) oraz zakrycia nosa i ust (we własnym zakresie).

OŚWIADCZENIE O STANIE ZDROWIA

Warunkiem udziału jest przekazanie (każdego kolejnego dnia) podpisanego Oświadczenia o stanie zdrowia i świadomości ryzyka. Oświadczenie jest dostępne w zakładce POBIERZ, pod adresem: www.bit.ly/haupt2020-oswiadczenie. Będzie także dostępne do odbioru i wypełnienia na miejscu. Zachęcamy oczywiście do pobrania oświadczenia wcześniej i zabrania go ze sobą, pomoże nam to w organizacji widowni.

TRANSMISJE LIVE

Wychodząc naprzeciw tym wszystkim, którzy do Gorlic nie przybędą, zaplanowaliśmy także transmisje live z festiwalowych spotkań, które zostaną przygotowane przez GORLICE.TV. Będą one dostępne w naszych mediach społecznościowych, na FACEBOOKU oraz YOUTUBIE

 

6. Festiwal im. Zygmunta Haupta odbywa się w dniach 23–27 września 2020 roku. W zakładce PROGRAM (http://www.festiwalhaupta.pl/program-2020) można się zapoznać ze szczegółowym harmonogramem Festiwalu. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na FACEBOOKU (https://www.facebook.com/ZygmuntHauptFestival) YOUTUBIE (https://www.bit.ly/haupt-YT) i INSTAGRAMIE (https://www.instagram.com/hauptfestival).

 

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Logo

  Logo