Co wiesz... o Festiwalu im. Zygmunta Haupta?

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 maja 2021

Czy wiesz, że Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach jest jednym z głównych organizatorów Festiwalu im. Zygmunta Haupta?

Wydarzenie stanowi wspólną inicjatywę osób i instytucji, którym bliski jest cel promocji twórczości Zygmunta Haupta, największego z niesłusznie zapomnianych polskich pisarzy. Festiwal organizowany jest cyklicznie od 2015 roku, a udział w nim biorą najwybitniejsze osobistości świata kultury. W czasie wydarzenia, przeprowadzane są spotkania autorskie i tematyczne, wystawy, czy koncerty. W zeszłorocznej, hybrydowej edycji Festiwalu podczas 5 dni spotkań w 22 wydarzeniach na żywo wzięło udział 27 gości, ponad 1000 widzów, a transmisje online obejrzało ponad 20 tysięcy odbiorców. Jego kolejna edycja planowana jest na 22-26 września 2021 roku.

To ostatni post naszego cyklu „Co wiesz o gorlickiej MBP?”  Mamy nadzieję, że te praktyczne informacje i ciekawostki związane z naszą biblioteką będą dla Was pomocne i w jeszcze większym stopniu zachęcą do korzystania z naszych usług. Do zobaczenia w naszej bibliotece!

 

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zdjęcie

    Zdjęcie