Spotkanie autorskie z Izabelą Kiwior

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 lutego 2023

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach i Wydawnictwo Novae Res serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Izabelą Kiwior połączone z promocją książki Szlakami polskich parków narodowych, które odbędzie się 9 lutego 2023 roku (czwartek) o godz. 18.00 w sali Pod Sową MBP w Gorlicach (ul. Jagiełły 1).

Kiedy idziesz tam, gdzie kieruje cię serce, zobaczysz znacznie więcej niż tylko piękno otaczającego cię świata.

Izabela Kiwior — gorliczanka, obecnie mieszka w Krakowie. Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim i języka niemieckiego biznesowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Obecnie pracuje jako lektor języka niemieckiego oraz doradca do spraw szkoleń i treningów w niemieckiej firmie. Często można ją spotkać w górach, posiada umiejętności w zakresie nurkowania potwierdzone stopniem CMAS**. Od lat trenuje karate kyokushin.
W 2017 roku postanowiła wyruszyć w podróż. Zaufała swojej intuicji i postawiła sobie konkretny, choć nieco szalony cel — w dwa lata zwiedzić wszystkie parki narodowe w Polsce. Gdy podejmowała to wyzwanie, nie przypuszczała, że rozpoczęta wędrówka pozwoli jej odkryć to, co w życiu najcenniejsze.
Szlakami polskich parków narodowych to książka w której Autorka udowadnia, że dzięki obcowaniu z naturą można poznać samego siebie i budować cenne relacje z innymi ludźmi. Jednocześnie jest to fascynująca opowieść o bogactwie przyrodniczym Polski, pozwalającym poczuć i docenić prawdziwą wolność.

Podczas spotkania będzie można nabyć książkę Autorki.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat Szlakami polskich parków narodowych

    Plakat Szlakami polskich parków narodowych

  • Powiększ zdjęcie Izabela Kiwior   Foto © Piotr Bednarz

    Izabela Kiwior Foto © Piotr Bednarz