„Biblioteczny Worek Rozmaitości”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 września 2023

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela zaprasza uczniów klas pierwszych szkół podstawowych z Gorlic do udziału w akcji „Biblioteczny Worek Rozmaitości”, organizowanej w ramach projektu „Czytanie — jestem na tak!”

Czytanie może być… zabawą! Już we wrześniu rozpoczynamy akcję „Biblioteczny Worek Rozmaitości” połączoną z pasowaniami na czytelnika naszej biblioteki. Jej głównym celem jest promocja czytelnictwa i rozwijanie zainteresowań literackich. Wszyscy uczniowie, którzy wezmą udział w zajęciach, będą mieli okazję zaznajomić się z biblioteką i z jej zbiorami. Podczas uroczystych pasowań otrzymają wyjątkowy podarunek — „Biblioteczny Worek Rozmaitości”. Znajdą w nim dyplom oraz  gadżety z logo projektu, takie jak: bawełniany plecak, długopis, notes i książkowy upominek. Spotkania będą odbywały się w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży (ul. Jagiełły 1, II piętro).

Akcja „Biblioteczny Worek Rozmaitości” organizowana jest w ramach projektu „Czytanie — jestem na tak!” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat —

    Plakat — "Biblioteczny Worek Rozmaitości"