Projekt pn. „Śledztwo doskonałe… w Bibliotece. Spotkania z mistrzami kryminału” z dofinansowaniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 czerwca 2024

Niezawodność w działaniu i upór w dążeniu do celu — to symbolika liczby 4. Potwierdzamy, że tak jest! Projekt pn. „Śledztwo doskonałe… w Bibliotece. Spotkania z mistrzami kryminału” jest naszym czwartym, który uzyskał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (w programie „Partnerstwo dla książki”) i będzie realizowany w 2024 roku.

Projekt skierowany jest do miłośników kryminałów, ale także do osób, które chcą poznać tajniki tego gatunku literackiego. Naszym celem jest rozwijanie istniejących i inicjowanie nowych nawyków czytelniczych, a także wzmocnienie wizerunku biblioteki jako miejsca atrakcyjnego do spędzania wolnego czasu, inspirującego do rozwijania pasji i zainteresowań. W ramach zadania zorganizujemy: spotkania z uznanymi autorami takimi jak Hanna Greń, Magda Stachula i Małgorzata i Michał Kuźmińscy, warsztaty i grę miejską o tematyce detektywistyczno-kryminalnej dla młodzieży poprowadzone przez Karola Baranowskiego.

O wszystkich wydarzeniach będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz w mediach społecznościowych. Patronat medialny nad projektem objął portal internetowy Gorlice24.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie baner

    baner