XXIV Powiatowy Konkurs Czytelniczy pn. „Mazurskich przygody z dreszczykiem”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 marca 2023

Wyrusz w literacką podróż śladami szalonej rodziny Mazurskich i weź udział w XXIV odsłonie Powiatowego Konkursu Czytelniczego. W tym roku Konkurs skierowany jest do uczniów klas 3, 4 i 5 szkół podstawowych i odbywa się pn. „Mazurskich przygody z dreszczykiem”.

Przedmiotem Konkursu jest fabuła czterech książek Agnieszki Stelmaszyk z serii „Mazurscy w podróży”. Zgłoszenia do udziału w Konkursie należy dostarczyć osobiście do gminnej biblioteki publicznej lub do MBP w Gorlicach (w zależności od miejsca zamieszkania) do 10 marca 2023 roku (piątek). Eliminacje do Konkursu odbędą się 13 kwietnia 2023 roku (czwartek) w gminnych bibliotekach publicznych powiatu gorlickiego oraz w MBP w Gorlicach. Finał Konkursu odbędzie się 18 maja 2023 roku (czwartek) w godz. 10.00–11.00 w MBP w Gorlicach. Rozstrzygnięcie Konkursu i rozdanie nagród odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody książkowe i rzeczowe! Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem!

Regulamin XXIV Powiatowego Konkursu Czytelniczego 

zał.1 Formularz zgłoszeniowy XXIV PKC

zał. 2 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych XXIV PKC

zał. 3 Zgoda na publikację wizerunku XXIV PKC

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat XXIV Powiatowego Konkursu Czytelniczego

    Plakat XXIV Powiatowego Konkursu Czytelniczego