XXIV Powiatowy Konkurs Czytelniczy pn. „Mazurskich przygody z dreszczykiem”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 kwietnia 2023

Wszystkich uczniów klas 3-5 szkół podstawowych z powiatu gorlickiego, którzy zgłosili swój udział w XXIV odsłonie Powiatowego Konkursu Czytelniczego, zapraszamy na eliminacje.

Przedmiotem tegorocznej edycji Konkursu jest fabuła czterech książek Agnieszki Stelmaszyk z serii „Mazurscy w podróży”. Eliminacje do Konkursu odbędą się 13 kwietnia 2023 roku (czwartek) w gminnych bibliotekach publicznych powiatu gorlickiego oraz w MBP w Gorlicach. Wszyscy uczestnicy pierwszego etapu będą rozwiązywać test sprawdzający wiedzę na temat bohaterów, rzeczy, wydarzeń i miejsc opisanych w dwóch książkach z serii Mazurscy w podróży autorstwa Agnieszki Stelmaszyk: Mazurscy w podróży. Bunia kontra fakir, Mazurscy w podróży. Porwanie Prozerpiny. Laureatami I etapu zostają 3 osoby z największą ilością punktów z każdej biblioteki, w której były przeprowadzane eliminacje.

Finał Konkursu odbędzie się 18 maja 2023 roku (czwartek) w godz. 10.00–11.00 w MBP w Gorlicach. Rozstrzygnięcie Konkursu i rozdanie nagród odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu znajdują się w Regulaminie.

Regulamin XXIV Powiatowego Konkursu Czytelniczego 

zał. 2 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych XXIV PKC

zał. 3 Zgoda na publikację wizerunku XXIV PKC

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat XXIV Powiatowego Konkursu Czytelniczego

    Plakat XXIV Powiatowego Konkursu Czytelniczego